Analizator Kwantowy – Diagnostyka Stanu Organizmu

/Analizator Kwantowy – Diagnostyka Stanu Organizmu
Analizator Kwantowy – Diagnostyka Stanu Organizmu 2019-05-28T16:39:56+00:00

Kwantowy Bio Rezonansowy – Magnetyczny Analizator

Kwantowy Analizator Stanu Zdrowia

Jest innowacyjnym i najnowocześniejszym wynalazkiem lekarzy dziedziny medycyny, bioinformatyki, fizyki, elektroniki. Ta nowa technologia stanowi przełom w diagnostyce ciała człowieka z powodzeniem stosowana w testowaniu predyspozycji i monitorowaniu stanu organizmu u astronautów.

Pozwala na kompleksową ocenę stanu zdrowia, niedoborów lub nadmiarów witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów, enzymów, poziomu cukru we krwi i cholesterolu oraz analizę stanu wszystkich ważnych organów jak trzustka, wątroba, nerki, śledziona, mózg i inne. Metoda ta daje możliwość pozyskiwania informacji o stanie zdrowia człowieku w bezinwazyjny, bezpieczny sposób, który pozwala holistycznie spojrzeć na temat choroby, jej przyczyn i dopasować w odpowiedni sposób naturalne metody przywracania do zdrowia.

Za pomocą Kwantowego Analizatora Bio Rezonansowo – Magnetycznego , jest możliwe wczesne wykrycie nieprawidłowości występujących w organizmie człowieka , zanim pojawią się odczuwalne objawy.

Właściwa profilaktyka zdrowotna może być zastosowana zanim podupadniemy na zdrowiu.

 Jak działa Kwantowy Analizator Bio Rezonansowy – Magnetyczny

Ciało ludzkie składa się z miliardów komórek, które nieustannie stale rosną, dzielą się, rozmnażają i umierają. Mamy do czynienia z perfekcyjnym organizmem pod względem fizycznym i biologicznym. Każdej sekundy 25 milionów komórek w naszym ciele ulega tym procesom. Podczas tych skomplikowanych operacji nieustannie przemieszczające się ciała jądra i dodatkowe elektrony jądrowe emitują fale elektromagnetyczne.
Częstotliwość tych fal obrazuje stan naszego zdrowia. Każdy z czynników w naszym organizmie emituje różne częstotliwości co pozwala dzięki specjalnemu czujnikowi oraz innym wskaźnikom wbudowanym w Analizator Kwantowy odczytać odchylenia od normy. W połączeniu z zaawansowanym programem komputerowym możemy przełożyć te informację na czytelną dla nas analizę.

Pozwala w wczesnym stadium wykryć patologiczne zmiany na poziomie komórkowym !!!

Przebieg badania:

Wciągu kilkominutowego badania Kwantowym Analizatorem Bio Rezonansowo – Magnetycznym możemy sprawdzić:

1. Mikroelementy
2. Witaminy
3. Aminokwasy
4. Koenzymy
5. Poziom cukru we krwi
6. Poziom lipidów
7. Poziom kolagenu
8. Toksyny w organizmie
9. Metale ciężkie
10. Zakwaszenie organizmu
11. Centralny układ nerwowy
12. Układ pokarmowy /jelito grube
13. Kondycja wątroby
14. Pęcherzyk żółciowy
15. Trzustka
16. Nerki
17. Gęstość mineralna kości
18. Układ hormonalny
19. Układ odpornościowy
20. Funkcje seksualne mężczyzna
21. Stan gruczołu krokowego/ stan piersi

Badanie jest bezbolesne i bezinwazyjne.

Jak się przygotować do badania:

  • należy w dniu badania stosować dietę lekkostrawną z zaznaczeniem, że przed badaniem należy być przez co najmniej 3 godziny na czczo
  • nie pić alkoholu i kawy

Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • rozrusznik serca
  • miesiączka

Za niewielką cenę klient otrzymuje wyniki porównywalne z ok 20 badaniami laboratoryjnymi, których wykonanie byłoby czasochłonne i droższe.

Dzięki technologii badania Kwantowym Analizatorem Bio Rezonansowo – Magnetycznym możemy bardziej precyzyjnie dostosować plan dietetyczny, zmianę stylu życia, samopoczucia, zadowolenia z życia.

Zapraszamy na Badanie

Przy grupach 5 osób lub więcej możliwość dojazdu do pacjentów i negocjacji cen.

Kontakt
https://retrokitchenappliances.net/