Pijawki Sposób Na Wiele Chorób

/, Polecane Wpisy/Pijawki Sposób Na Wiele Chorób

Pijawki Sposób Na Wiele Chorób

Pijawka ma w ślinie około 280 dobroczynnych związków leczniczych, które wstrzykuje nam do organizmu i skutecznie wspomaga leczenie takich chorób jak bóle głowy, choroby wątroby, wysoki cholesterol, choroby skóry, trądzik, łuszczycę, egzemę, słoniowatość nóg, żylaki, zakrzepowe zapalenie żył, chorobę niedokrwienną, trudno gojące się rany i wiele innych.

Jak się okazuje , medycyna akademicka doceniła pijawki za obecność w ich gruczołach ślinowych hirudyny – substancji przeciwzakrzepowej. Ich użycie może być skuteczniejsze od farmakologicznego! Co więcej, w Polsce obecnie pijawki przeżywają renesans i coraz więcej ludzi jest zainteresowanych terapiami z „cudownymi krwiopijcami”.

pijawki800x690

Jak to możliwe? To proste. Pijawki ratują życie.

Przytoczę tu jeden z wielu przypadków w którym pijawki odegrały zbawienną rolę.

Na oddział chirurgiczny trafił pacjent z zmiażdżoną nogą po operacji stopa pacjenta zaczęła sinieć, więc pojawiła się groźba jej amputacji. W przypadku tak poważnych urazów pacjenci cierpią z powodu uszkodzenia żył. Na szczęście lekarz zastosował terapię pijawkami, wydzielają one hirudynę, czyli substancję działającą przeciw zakrzepowo. Po trzech dniach terapii krwiak na nodze mężczyzny zaczął znikać, a ból minął. Amputacja nie była już konieczna. Dzięki hirudoterapii lekarz uratował nogę pacjenta.

Pijawki to tylko jeden z wielu możliwości na wyleczenie w naturalny sposób wiele dolegliwości często się zdarza, że zaawansowanie danej choroby o której nie mieliśmy pojęcia wymaga dodatkowych zabiegów jak np: oczyszczenie organizmu, które daje niesamowite efekty lecz wiele osób nie ma o tym świadomości.

By | 2016-12-15T20:54:06+00:00 12 lutego 2014|Naturalne Leczenie, Polecane Wpisy|0 Comments

About the Author:

Dobre Samopoczucie i Zdrowie jest najważniejszym aspektem naszego życia. Gdy jesteśmy zdrowi możemy tworzyć, pracować i cieszyć się życiem. Interesuje się tą tematyką od kilku lat, czyli od momentu kiedy u siebie zauważyłem problemy z zdrowiem, a medycyna nie miała za bardzo pomysłu na moje dolegliwości. Chęć poszukiwania rozwiązania problemu pokazała mi, że wiedza z zakresu dietetyki, naturoterapii oraz sposobów motywacji jest niezbędna dla każdego przynajmniej w podstawowym wymiarze. Efekty jakie uzyskałem ja i moje otoczenie były świetne co zainspirowało mnie do stworzenia tego bloga. Chcę zachęcić wszystkich do poszerzania wiedzy oraz otwartego umysłu na metody zgodne z naturą człowieka. Dzięki odpowiedniej wiedzy, motywacji, zmianie stylu życia możemy cieszyć się zdrowiem i szczęściem na lata.

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://retrokitchenappliances.net/