O Nas

/O Nas
O Nas 2018-06-13T16:59:31+00:00

Zapraszamy Serdecznie Do Gabinetu W Tarnowie:

„Amal” Gabinet masażu leczniczego

ul. Legionów 9

33 – 100 Tarnów

Godziny otwarcia Gabinetu:

pon – pt: 9.00 – 17.00

Teresa Knap tel: 508 – 756 – 876

  • Pijawki,
  • Konsultacje zdrowotne,
  • Naturoterapia,
  • Diagnostyka,
  • Rejestracja Wizyt, Rejestracja do Dr. Witolda Kropki,
  • Konsultacje Dietetyczne,
  • Suplementacja,
  • Usuwanie pasożytów i grzybów z organizmu
 Dr. med Witold Kropka
Dr. med Witold Kropka Dr. med i Specjalista Naturoterapii

Nasz Ekspert Dr. med. Witold Kropka z Katowic,który od 10 lat zajmuje się medycyną naturalną, pomógł już wielu ludziom tutaj w Tarnowie i nie tylko w różnych ciężkich przypadkach. Jest lekarzem medycyny konwencjonalnej ale nie mógł za bardzo pomóc ludziom tylko lekami, gdyż organizm jest całością i wymaga holistycznego leczenia a nie tylko jednego organu. Jest członkiem Polskiej
Akademii Lekarzy Ekologów – Przyczynowców, prowadzi wiele szkoleń na temat holistycznego
leczenia ludzi, na tematy ziołolecznictwa i naturoterapii. Wykłada na uczelni dla studentów i
raz w miesiącu przyjmuje w Tarnowie od 8.00 rano do 20.00 wieczór.

Teresa Knap
Teresa KnapHirudoterapeuta, Masażystka, Naturoterapeuta

Podczas mojego kilkuletniego pobytu na Bliskim Wschodzie i pracy z ludźmi niepełnosprawnymi zrozumiałam jak ważną rzeczą jest DOTYK. Ten dobry, ciepły dotyk może leczyć, pomóc w stresie, w bólu głowy, czy kręgosłupa. Zrozumiałam tez jak ważne jest dawanie chorym ludziom nadziei. Po powrocie do Polski, ukończyłam studium masażu leczniczego gdyż bardzo chciałam pomagać ludziom. W 2006 roku otworzyłam własny gabinet i nazwałam go „Amal” co w języku arabskim znaczy NADZIEJA. Chcę aby ludzie korzystający z usług mojego gabinetu czuli się dobrze, komfortowo, byli rozluźnieni i zrelaksowani a masaż przyniósł ukojenie w ich dolegliwościach.

Piotr Bryła
Piotr BryłaBlogger, Specjalista ds. Żywienia

Dobre Samopoczucie i Zdrowie jest najważniejszym aspektem naszego życia. Gdy jesteśmy zdrowi możemy tworzyć, pracować i cieszyć się życiem. Interesuje się tą tematyką od kilku lat, czyli od momentu kiedy u siebie zauważyłem problemy z zdrowiem, a medycyna nie miała za bardzo pomysłu na moje dolegliwości. Chęć poszukiwania rozwiązania problemu pokazała mi, że wiedza z zakresu dietetyki, naturoterapii oraz sposobów motywacji jest niezbędna dla każdego przynajmniej w podstawowym wymiarze. Efekty jakie uzyskałem ja i moje otoczenie były świetne co zainspirowało mnie do stworzenia tego bloga. Chcę zachęcić wszystkich do poszerzania wiedzy oraz otwartego umysłu na metody zgodne z naturą człowieka. Dzięki odpowiedniej wiedzy, motywacji, zmianie stylu życia możemy cieszyć się zdrowiem i szczęściem na lata.

Właściciel witryny internetowej informuje, iż terapie stosowane w gabinecie nie są diagnozami i zabiegami medycznymi w rozumieniu medycyny akademickiej. Są to naturoterapie, oparte o medycynę informacyjną, którą nie zajmuje się oficjalnie medycyna akademicka. Ich celem jest profilaktyka i wspieranie rewitalizacji organizmu. Wykonywane w gabinecie testy, w tym również  test obciążeń nie stanowią wprost diagnozy oraz porady lekarskiej, niemniej mogą być pomocne dla lekarzy jako uzupełnienie konwencjonalnych metod przy poszukiwaniu przyczyn choroby. Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanych w naszym gabinecie wyników testów. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska, zatem zalecany jest częsty kontakt użytkownika ze swoim lekarzem prowadzącym.

 

Certyfikowana aparatura diagnostyczna nie jest aparaturą medyczną w rozumieniu polskiej medycyny akademickiej. W przypadku wyników testu wskazujących na obciążenia organizmu (bakterie, robaki, pierwotniaki itp.) lub negatywnego kierunku badania krwi wskazane jest wykonanie testów metodą tradycyjną celem potwierdzenia wyniku. Jakiekolwiek wykorzystywanie lub stosowanie preparatów, leków i środków farmaceutycznych wymienionych na Witrynie internetowej odbywać się może jedynie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem i po zapoznaniu się z informacją dołączoną do opakowania.

 

Materiały i informacje dostępne na Witrynie internetowej nie mają charakteru porad, czy konsultacji medycznych, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym i nie mogą zastępować diagnozy lekarza. Nie można ich wykorzystywać do bezpośredniego stosowania lub samodzielnego leczenia. Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. Podczas stosowania naturoterapii zalecane jest skonsultowanie się z lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnostyki stanu zdrowia.

Skontaktuj się z nami: