Sprawdź czego brakuje ci na co dzień

//Sprawdź czego brakuje ci na co dzień

Sprawdź czego brakuje ci na co dzień

talerz z wartością odżywczą

Od 30 lat obserwujemy coraz większą ilość różnych różniastych schorzeń, które w moim mniemaniu urosły do miana Epidemii cywilizowanego świata. Niewiele osób sobie uświadamia, że ludzkość w cywilizowanym świecie cierpi na chroniczny brak witamin, minerałów, enzymów i wielu innych elementów…

Przeraża mnie to, że coraz młodsi ludzie chorują na nowotwór, choroby serca, wątroby i wiele innych. Dodatkowo obserwujemy totalne rozprzestrzenienie się różnego rodzaju alergii, które jeszcze kilka lat temu były głównie domeną dzieci. Teraz każdy z nas nie zna ani dnia, ani godziny, kiedy może się do nas przykleić jakaś alergia.

Czy na pewno nie mamy na to wpływu?

Zostaliśmy tak skonstruowani, że składniki potrzebne nam do funkcjonowania dostarczamy z pożywieniem a z powodu zubożenia gleb, zaawansowanego przetwórstwa żywności w efekcie często na naszych talerzach pojawia się odżywczy TRUP, który zawiera tylko śladowe ilości tego co potrzebujemy do zdrowego życia na co dzień. Skutkami nie dożywienia, zakwaszenia, kilogramów chemii wchłanianych na co dzień, są cierpienie i choroby.

I co z tym fantem zrobić?

  • OBUDŹ SIĘ – zacznij zwracać uwagę co jesz, kupujesz, jak żyjesz. Oszczędzi ci to w przyszłości wiele cierpienia tobie i twoim bliskim, zaoszczędzisz czas i pieniądze.
  • Znajdź uczciwego rolnika, piekarza, rzeźnika który dba o jakość i wytwarza swoje produkty w maksymalnie naturalny sposób.
  • Uprawiaj własny ogródek 🙂
  • Rusz się – lepsze 15 min. na rowerku przed telewizorem niż na kanapie.
  • Czytaj etykiety na produktach
  • Zdobądź podstawową wiedzę o zdrowym odżywianiu

A jak niema czasu:

  • Suplementuj się produktami, które są jak najmniej przetworzone i pochodzą z naturalnych źródeł
  • Korzystaj z super-żywności ( Jęczmień, chlorella, aloes, kiełki różnego rodzaju, zioła itp.)

Złota zasada ciągle żywa:

„Lepiej zapobiegać niż leczyć”

By | 2016-12-15T20:54:06+00:00 3 kwietnia 2014|Świadome Życie|0 Comments

About the Author:

Dobre Samopoczucie i Zdrowie jest najważniejszym aspektem naszego życia. Gdy jesteśmy zdrowi możemy tworzyć, pracować i cieszyć się życiem. Interesuje się tą tematyką od kilku lat, czyli od momentu kiedy u siebie zauważyłem problemy z zdrowiem, a medycyna nie miała za bardzo pomysłu na moje dolegliwości. Chęć poszukiwania rozwiązania problemu pokazała mi, że wiedza z zakresu dietetyki, naturoterapii oraz sposobów motywacji jest niezbędna dla każdego przynajmniej w podstawowym wymiarze. Efekty jakie uzyskałem ja i moje otoczenie były świetne co zainspirowało mnie do stworzenia tego bloga. Chcę zachęcić wszystkich do poszerzania wiedzy oraz otwartego umysłu na metody zgodne z naturą człowieka. Dzięki odpowiedniej wiedzy, motywacji, zmianie stylu życia możemy cieszyć się zdrowiem i szczęściem na lata.

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://retrokitchenappliances.net/