Leki wielki biznes

//Leki wielki biznes

Leki wielki biznes

Najlepszym i najbardziej dochodowym biznesem jest przemysł farmaceutyczny, przekroczył wysokością przychodów handel bronią i narkotykami. Cierpienie ludzi jest dyktowane przez korporacje farmaceutyczne.

Blokowanie zgodnie z prawem produkcji tańszych leków identycznych składem i właściwościami z „ oryginalnymi ” powoduje duże ograniczenia w dostępie do terapii.

Oryginalne leki to takie, które zostały wyprodukowane przez ich wynalazcę, opatentowane tworzą monopolistyczny rynek gdzie firma może ustalać ceny według własnego uznania, co nie ma nic wspólnego z kosztami produkcji. Zwraca to szczególną uwagę na fakt : „ Kto ma pieniądze ten przeżyje „ to maksyma przewodząca producentom leków.

Poniższy film dokumentalny obrazuje jak kilku ludzi ( firm ) może sterować polityką, ludźmi, światem. Pokazuje także jakie ma znaczenie zmiana myślenia o naszym podejściu do zdrowia. Od nas samych zależy czy pozwolimy dać sobą sterować.

By | 2016-12-15T20:54:07+00:00 27 lutego 2013|Świadome Życie|0 Comments

About the Author:

Dobre Samopoczucie i Zdrowie jest najważniejszym aspektem naszego życia. Gdy jesteśmy zdrowi możemy tworzyć, pracować i cieszyć się życiem. Interesuje się tą tematyką od kilku lat, czyli od momentu kiedy u siebie zauważyłem problemy z zdrowiem, a medycyna nie miała za bardzo pomysłu na moje dolegliwości. Chęć poszukiwania rozwiązania problemu pokazała mi, że wiedza z zakresu dietetyki, naturoterapii oraz sposobów motywacji jest niezbędna dla każdego przynajmniej w podstawowym wymiarze. Efekty jakie uzyskałem ja i moje otoczenie były świetne co zainspirowało mnie do stworzenia tego bloga. Chcę zachęcić wszystkich do poszerzania wiedzy oraz otwartego umysłu na metody zgodne z naturą człowieka. Dzięki odpowiedniej wiedzy, motywacji, zmianie stylu życia możemy cieszyć się zdrowiem i szczęściem na lata.

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://retrokitchenappliances.net/