Pijawki Lekarskie pomogą przy stanach zapalnych i złagodzą ból

/, Polecane Wpisy/Pijawki Lekarskie pomogą przy stanach zapalnych i złagodzą ból

Pijawki Lekarskie pomogą przy stanach zapalnych i złagodzą ból

Pijawki Lekarskie pomogą poradzić sobie z stanami zapalnymi

 

Starożytna praktyka stosowania pijawek lekarskich w medycynie może stanowić sposób na leczenie osób z różnymi odmianami bólu i stanów zapalnych w naturalny sposób.

Ślina pijawek zawiera naturalne antybiotyki oraz substancje znieczulające, które powodują, że stan zapalny zaczyna się cofać.

Kiedy pijawki przywiązują się do skóry pacjenta i zaczną ssać krew, ślina trafia do miejsca nakłucia, a wraz z nim enzymy i związki odpowiedzialne za wszystkie te pozytywne efekty. Pracując razem, działają one w celu wyleczenia choroby obecnej u osobnika. Ze względu na naturalne środki przeciwzakrzepowe zawarte w ślinie pijawek krew staje się cieńsza, pozwalając jej swobodnie przepływać przez naczynia. Środki rozrzedzające krew rozpuszczają również zakrzepy znajdujące się w naczyniach, eliminując ryzyko, że przedostaną się do innych części ciała i przyblokują tętnicę lub żyłę.

Stan zapalny kolana z przystawionymi pijawkami lekarskimi
przystawione pijawki lekarskie pod kolanem

Pacjenci, którzy cierpią z powodu bólu i zapalenia, poczują ulgę w działaniu przeciwzapalnym i znieczulającym śliny pijawki lekarskiej. Już na następny dzień po zabiegu nasza pacjentka przy zapaleniu barku zaczęła ruszać ręką.

Naukowcy odkryli również, że małe pasożytnicze stworzenia mogą przynieść ulgę dla osób cierpiących na poważne stany zapalne w chorobach zwyrodnieniowych. Co ważniejsze nie wystąpiły działania niepożądane lub zakażenia, chociaż pacjenci opisywali początkowe lekkie ukłucia jako niekomfortowe.

film poniżej pokazuje jak pracują pijawki na chorym barku u naszej pacjentki.

By | 2017-06-13T14:27:53+00:00 13 czerwca 2017|Naturalne Leczenie, Polecane Wpisy|0 Comments

About the Author:

Dobre Samopoczucie i Zdrowie jest najważniejszym aspektem naszego życia. Gdy jesteśmy zdrowi możemy tworzyć, pracować i cieszyć się życiem. Interesuje się tą tematyką od kilku lat, czyli od momentu kiedy u siebie zauważyłem problemy z zdrowiem, a medycyna nie miała za bardzo pomysłu na moje dolegliwości. Chęć poszukiwania rozwiązania problemu pokazała mi, że wiedza z zakresu dietetyki, naturoterapii oraz sposobów motywacji jest niezbędna dla każdego przynajmniej w podstawowym wymiarze. Efekty jakie uzyskałem ja i moje otoczenie były świetne co zainspirowało mnie do stworzenia tego bloga. Chcę zachęcić wszystkich do poszerzania wiedzy oraz otwartego umysłu na metody zgodne z naturą człowieka. Dzięki odpowiedniej wiedzy, motywacji, zmianie stylu życia możemy cieszyć się zdrowiem i szczęściem na lata.

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://retrokitchenappliances.net/