Leki Sposób Na Biznes

//Leki Sposób Na Biznes

Leki Sposób Na Biznes

Rzecz ma się o procederze który powiększa się nieustannie za plecami społeczeństwa. Niewiele ludzi zwraca uwagę na to jak dajemy się sterować, ponieważ nie zadajemy pytań i nie szukamy wiedzy i odpowiedzi. Rozsądny biznesmen wykorzysta taką sytuacje oczywiście dla zysku, a nie dla ogólnego dobra. Takim wielkim biznesmenem są firmy farmaceutyczne, gdy powoli kończą się pomysły na nowe leki co można zrobić aby zyski nie spadły? Zawsze można wymyślić choroby i leki na nie ! Tylko jak przekonać miliony ludzi, że są chorzy na nową odmianę choroby.

Okazuje się, że wystarczy zainwestować odpowiednie fundusze w reklamę, odpowiednie artykuły w czasopismach medycznych, przekonać lekarzy, opatentować lek który leczy nieistniejącą chorobę. Zysk gwarantowany i to niewyobrażalny dla przeciętnego zjadacza chleba. Ciężko wyobrazić sobie jak daleko odbiega granica miedzy etyką, moralnością, pomocą innym a biznesem, bezdusznością i zyskiem na niewiedzy, zaufaniu. Czy na pewno idziemy w dobrym kierunku?
 

 

By | 2016-12-15T20:54:07+00:00 14 marca 2013|Świadome Życie|0 Comments

About the Author:

Dobre Samopoczucie i Zdrowie jest najważniejszym aspektem naszego życia. Gdy jesteśmy zdrowi możemy tworzyć, pracować i cieszyć się życiem. Interesuje się tą tematyką od kilku lat, czyli od momentu kiedy u siebie zauważyłem problemy z zdrowiem, a medycyna nie miała za bardzo pomysłu na moje dolegliwości. Chęć poszukiwania rozwiązania problemu pokazała mi, że wiedza z zakresu dietetyki, naturoterapii oraz sposobów motywacji jest niezbędna dla każdego przynajmniej w podstawowym wymiarze. Efekty jakie uzyskałem ja i moje otoczenie były świetne co zainspirowało mnie do stworzenia tego bloga. Chcę zachęcić wszystkich do poszerzania wiedzy oraz otwartego umysłu na metody zgodne z naturą człowieka. Dzięki odpowiedniej wiedzy, motywacji, zmianie stylu życia możemy cieszyć się zdrowiem i szczęściem na lata.

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://retrokitchenappliances.net/