Suplementacja – Witaminy, Minerały Jako Wsparcie Organizmu

/Suplementacja – Witaminy, Minerały Jako Wsparcie Organizmu
Suplementacja – Witaminy, Minerały Jako Wsparcie Organizmu 2016-12-15T20:54:06+00:00
” Organizm człowieka nie cierpi na żadną chorobę z powodu braku leku, ale z powodu braku substancji naturalnych, których to brak do prowadził do choroby. „

Dieta to już nie wszystko

Odżywianie nie polega tylko na dostarczaniu odpowiednich ilości węglowodanów, białek i tłuszczy. Większość chorób przede wszystkim cywilizacyjnych wynika z nieprawidłowego odżywienia organizmu czyli niedobór makro i mikroelementów. Okazuje się, że ze względu na postęp cywilizacyjny żyjemy w coraz bardziej zatrutym środowisku, pełnym chemii, sztucznych barwników, ulepszaczy, wzmacniaczy smaku. Nasz organizm przesycony wszech obecną żywnością przetworzoną do której dodawane są niezliczone ilości cudów technologii. Przez co nasz organizm jest zamulony jak jezioro, co przy braku najważniejszych i podstawowych elementów jak witaminy, minerały, aminokwasy, enzymy powoduje poważne zaburzenia w procesie przemiany materii i wydalania śmieci i toksyn z naszego organizmu.

Jakość ma znaczenie

Wszyscy wiemy, że powinniśmy jeść więcej warzyw, owoców, ziół lecz jakość dostępnych produktów pozostawia wiele do życzenia. Przemysł rolniczy od 30 lat jest nastawiony na zyski liczy się rachunek ekonomiczny a nadprodukcja spowodowała z ubożenie gleb dzięki czemu teraźniejsze warzywa i owoce zawierają o nawet o 90 % mniej składników odżywczych niż 30 lat temu. Dostęp do ekologicznych i naturalnie hodowanych roślin jest bardzo ograniczony przez prawo. Zwykły rolnik, który produkuje rośliny ( dla siebie ) bez nawozów, pestycydów i środków owadobójczych na własne potrzeby wg prawa nie może odsprzedać legalnie swojej nadprodukcji.

Pęd Życia

Dla każdego z nas również niesamowicie liczy się czas często spotykamy osoby, które w biegu życia nie zdążają zjeść normalnego śniadania co dopiero szukać ekologicznych warzyw i komponować z nich posiłki. Szczególnie dla takich osób żyjących w codziennym stresie potrzeba suplementacji powinna być świadomym wyborem dla zachowania równowagi organizmu.

Suplement Suplementowi nie równy osobiście jesteśmy wielkimi zwolennikami suplementacji naturalnej czyli produktów które powinno się nazywać super żywnością a nie suplementami lecz takie mamy prawo. Jeżeli chcesz zamulać organizm produktami syntetycznymi znajdziesz je w aptece i supermarkecie.

Szukaliśmy i Testowaliśmy, Aby Znaleźć To Co Najlepsze

Opieramy się na produktach naturalnych produkowanych w ekologiczny sposób z zachowaniem wielu norm, certyfikowanych przez niezależne laboratoria specjalizujące się w certyfikowaniu produktów medycznych. Polecamy suplementację osobom na podstawie badań i wywiadu ponieważ dzięki dużemu doświadczeniu wiemy, że odpowiednie dopasowanie suplementacji daje niesamowite efekty w zdrowiu i samopoczuciu pacjenta. Suplementy, które polecamy w razie potrzeby, są zalecane pacjentom przez wielu lekarzy naturoterapeutów jak również prezesa Stowarzyszenia Polska Akademia Medycyny Ekologicznej.

Zapraszamy do Gabinetu

Kontakt

 

https://retrokitchenappliances.net/