Hirudoterapia – Leczenie Pijawkami

/Hirudoterapia – Leczenie Pijawkami
Hirudoterapia – Leczenie Pijawkami 2016-12-15T20:54:06+00:00

Hirudoterapia – leczenie pijawkami

Zapraszamy do gabinetu w Tarnowie

leech-368345_640

Hirudoterapia przeżywa obecnie w świecie renesans i stają się ponownie modne. Największe sławy korzystają z zabiegów z wykorzystaniem pijawek leczniczych które często dają lepsze efekty pod kontem zdrowia jak również w kosmetyce i płacą za to po kilkaset dolarów za jeden seans.

Pijawka lecznicza to dar natury, który pomaga nam przezwyciężyć wiele schorzeń. W ich ślinie jest około 260 pozytywnych związków tak zwanych hirudo – związków(właściwości leczniczych). Substancje te zmniejszają krzepliwość krwi, rozpuszczają zakrzepy, zmniejszają ilość cholesterolu i cukru we krwi, działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo, obniżają ciśnienie krwi, zmniejszają obrzęki, polepszają nasze samopoczucie i powodują, że jesteśmy szczęśliwsi i czujemy się zdrowiej.

Kilka sesji u hirudoterapeuty wyeliminuje torbiele, obrzęki, stany zapalne i inne dolegliwości kobiece i problemy u mężczyzn… BEZ INWAZYJNYCH OPERACJI!

Pijawki lekarskie są bardzo pomocne również w zwalczaniu cellulitisu , oraz uzyskano też pomyślne wyniki w terapiach związanych ze zwiększeniem potencji u mężczyzn.

Hirudoterapia nie ma skutków ubocznych – w przeciwieństwie do tradycyjnych metod leczenia – tabletki, zastrzyki. A nawet, np. lecząc reumatyzm, „przy okazji” wyleczysz inne choroby.

Zobacz na naszym blogu:  W czym pomagają pijawki lekarskie 

Jak się przygotować do zabiegu leczenia pijawkami:

Pijawka lecznicza wyczuwa nasz strach i różne zapachy i wtedy nie przyssie się do skóry pacjenta. Dlatego też przed podjęciem decyzji o zabiegu hirudoterapii należy umyć się samą wodą lub zastosować bez zapachowe mydło, nie używać dezodorantów, czy perfum.

Jak przebiega zabieg leczenia pijawkami:

Przed przystąpieniem do zabiegu hirudoterapii skóra pacjenta jest przemyta alkoholem 4% i w tym samym czasie pijawki przeznaczone przystawienia poddawane są odkażeniu szczęk chitynowych. Kiedy pijawka przyssie się do ciała pacjenta odczuwa się przez chwile mały dyskomfort( coś jakby ukłucie komara, lub ugryzienie mrówki). Dyskomfort ten szybko mija i pijawka zaczyna pracować wpuszczając do organizmu pacjenta substancje lecznicze. Po około 45-160 minutach pracy, pijawka sama odpada. Następnie wykonujemy uciskowy opatrunek ze sterylnych gazików. Po zabiegu hirudoterapii w obecności pacjenta pijawki zostają zutylizowane – zniszczone co ma zapobiec przenoszeniu chorób zakaźnych.

PROCES STAWIANIA PIJAWEK MUSI BYĆ WYKONYWANY PRZEZ DOŚWIADCZONEGO HIRUDOTERAPEUTĘ

Bezinwazyjna, bez działań ubocznych, ta prosta metoda leczenia, z dnia na dzień staje się bardziej powszechną terapią. Do gabinetu hirudoterapii zgłaszają się ludzie w różnym wieku, od 14-go roku życia w zwyż. Żony przyprowadzają mężów i dzieci, „dzieci” przywożą rodziców, znajomi polecają krewnych i przyjaciół. Są to nie tylko osoby z kraju, ale też i z za granicy, osoby, które zatrzymują się w Polsce na kilka, kilkanaście dni i są zainteresowane hirudoterapią… Anglia, Francja, Szwajcarja… każdy z pacjentów oczekuje zrozumienia i pomocy i każdy z mojego gabinetu po zabiegu wychodzi z nadzieją poprawy zdrowia, a potem dzwoni lub przychodzi aby powiedzieć, że pijawki pomogły mu na jego/jej dolegliwości.

Jeśli czujesz się źle, wydajesz dużo pieniędzy na leki i nie widzisz skutków leczenia to zapraszam cię do mojego gabinetu.

Jeżeli czujesz że twoja skóra jest zwiotczała, stara, pomarszczona i brzydka to zapraszam cię na maseczki z pijawek.

Tylko 3 zabiegi i poczujesz się młodo i świeżo.

Jedyne i pierwsze centrum hirudoterapi w Tarnowie

Zadzwoń i umów się na wizytę. Dyplomowany hirudoterapeuta: Teresa Knap 

Kontakt
https://retrokitchenappliances.net/