Efektywna i Skuteczna Dieta – Dietetyk Tarnów

/Efektywna i Skuteczna Dieta – Dietetyk Tarnów
Efektywna i Skuteczna Dieta – Dietetyk Tarnów 2016-12-15T20:54:06+00:00
” Zdrowie i witalność są możliwe tylko wtedy, gdy żyjemy w zgodzie z naturą „
Elizabeth Montgomery

Misja i Cel

Nasze podejście do zagadnienia odżywiania jest holistyczne co oznacza, że celem jest praca z osobą, nie tylko nad nieprawidłowościami w jadłospisie lecz również nad stanem ducha i umysłu, ponieważ tylko wtedy możemy znaleźć przyczynę nierównowagi lub choroby, a nie tylko zajmować się tłumieniem objawów.
Zbilansowane odżywianie to naturalny, bezpieczny i skuteczny sposób podejścia do opieki zdrowotnej, która umożliwia osobie wykorzystać wrodzoną zdolność uzdrawiania. Nasza wiedza jest oparta na podstawie nowoczesnej zachodniej nauki i wiedzy, a także zawiera różne systemy uzdrawiania jakie daje nam Naturalna i Tradycyjna Medycyna Chińska.

Naturalna zdrowa żywność z której skomponujemy dietę wpływa na każdą komórkę i narząd w naszym organizmie. Bezpośrednio wpływa na to jak wyglądamy i się czujemy. Zbilansowana dieta dostosowana indywidualnie do człowieka może sprawić, że różnica między samopoczuciem po prostu „ok” a uczuciem mocy, energii, chęci do życia i działania może całkowicie odmienić życie.

Wiemy doskonale, że powinniśmy stale stosować zbilansowana dietę i wielu z nas myśli, że taką stosuje na co dzień. Większość z nas zna podstawy zdrowego odżywiania, ale bardzo niewiele osób rzeczywiście spożywa naprawdę zdrową dietę zawierającą optymalny poziom składników odżywczych. Głównym problemem jest to, że pojęcie zbilansowanej diety jest zbyt niejasne i niespecyficzne. Dodatkowo coraz większa ilość informacji na temat zdrowia bombarduje nas z wielu różnych źródeł, które jednocześnie użyteczne w niektórych aspektach, mogą również prowadzić do znacznego zamieszania.

Analiza Stanu Odżywienia

Aby w pełni dostosować plan odżywiania oprócz wywiadu dietetycznego opieramy się dodatkowo na badaniu Kwantowym Bio-Rezonatorem Magnetycznym, dzięki któremu można szczegółowo przeanalizować pracę narządów w organizmie, sprawdzić nadmiary i niedobory w enzymach, aminokwasach, witaminach i minerałach bez których nie ma mowy o prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Jest to najlepsza i najnowocześniejsza metoda w przypadku zapobiegania chorób jak również niezastąpiona podczas indywidualnie dobranej diety.

Sprawdź czego jeszcze się dowiesz z badania Kwantowym Bio – Rezonatorem Magnetycznym

Dzięki kompleksowej Analizie Składu Ciała określimy proporcje tkanki tłuszczowej, masy mięśni, zawartość wody w organizmie, wiek metaboliczny, przemianę materii co jeszcze dokładniej pozwoli ustalić dokładny i skuteczny plan zmiany sylwetki, powrotu do zdrowia, osiągnięcia zamierzonych celów wagowych.

Sprawdź czego jeszcze się dowiesz z Analizy Składu Masy Ciała

Zapraszamy do Gabinetu na Konsultacje

Prowadzimy również konsultacje On-line

Zadzwoń i umów się na wizytę.

Kontakt
https://retrokitchenappliances.net/