Cud Terapii DR.Gersona

/, Świadome Życie/Cud Terapii DR.Gersona

Cud Terapii DR.Gersona

Niedawno natrafiłem na film dokumentalny opowiadający o terapii Dr. Gersona . Wierzył on w słowa Hipokratesa „Niechaj pożywienie będzie lekarstwem ,a lekarstwo pożywieniem” . Wywarło to na mnie duże wrażenie . Film opowiada metodę działania i gotowy przepis do zastosowania lecz myślę , że w temat należało by się zagłębić ponieważ każdy przypadek jest inny. Fenomen tego sposobu polega na jego prostocie . Bo tak na prawdę komu zależy na tym żebyśmy byli zdrowi ?

Żyjemy w świecie w którym bardzo dużą rolę odgrywają pieniądze i niestety są stawiane na 1 miejscu.Najważniejsze jest zarobić reszta wielkich celi spada na drugą płaszczyznę . Ciekaw jestem czy szefowie korporacji farmaceutycznych stosują leki które wyprodukowali czy stosują inne metody. Ten temat powyżej domaga się osobnej publikacji.

Mój logiczny punkt widzenia na temat terapii Dr.Maxa Gersona mówi mi ” Co nas nie zabije to nas wzmocni” . Co się stanie gdy zjemy 1kg pomidorów lub może 10 kg ogórków w ciągu dnia ,w najgorszym przypadku skończymy dzień na krótkotrwałej biegunce.

Dla porównania weźmy chemioterapię 1kg roztworu w jeden dzień .Duża szansa ,że raczej nas to nie wzmocni a duża szansa, że zabije.Tu warto zastanowić się dlaczego chemioterapię ,naświetlania możemy stosować przez krótki określony czas a odżywianie całe życie.Niestety wiele osób nie wie, że nasz organizm ma zdolność do samoleczenia w sytuacji gdy dostarczymy mu tego co naprawdę potrzebuje.

 Zapraszam do dyskusji.

By | 2016-12-15T20:54:07+00:00 16 lutego 2013|Naturalne Leczenie, Świadome Życie|0 Comments

About the Author:

Dobre Samopoczucie i Zdrowie jest najważniejszym aspektem naszego życia. Gdy jesteśmy zdrowi możemy tworzyć, pracować i cieszyć się życiem. Interesuje się tą tematyką od kilku lat, czyli od momentu kiedy u siebie zauważyłem problemy z zdrowiem, a medycyna nie miała za bardzo pomysłu na moje dolegliwości. Chęć poszukiwania rozwiązania problemu pokazała mi, że wiedza z zakresu dietetyki, naturoterapii oraz sposobów motywacji jest niezbędna dla każdego przynajmniej w podstawowym wymiarze. Efekty jakie uzyskałem ja i moje otoczenie były świetne co zainspirowało mnie do stworzenia tego bloga. Chcę zachęcić wszystkich do poszerzania wiedzy oraz otwartego umysłu na metody zgodne z naturą człowieka. Dzięki odpowiedniej wiedzy, motywacji, zmianie stylu życia możemy cieszyć się zdrowiem i szczęściem na lata.

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://retrokitchenappliances.net/