Polecane Książki

/Polecane Książki
Polecane Książki 2016-12-15T20:54:06+00:00

Surowa dieta smaczna i zdrowa

Jak poprzez odpowiedni dobór surowych składników swojego pożywienia możesz odmienić siebie? Czy to
możliwe, że większość tradycyjnych potraw, jakie jemy na co dzień, ma się nijak do zdrowego odżywiania? Z tego, co możesz przeczytać w opisywanej tu publikacji – niestety tak. Autorzy książki „Dieta surowa, która jest… smaczna!” przedstawiają sposób, dzięki któremu możesz płynnie
przejść z dotychczasowej diety na naprawdę zdrowe odżywianie się oparte na owocach i warzywach. Czego
konkretnie możesz dowiedzieć się z tej publikacji?
  

Czytaj Więcej…

 



Jak stosując odpowiednie preparaty poprawić swoje zdrowie i podnieść jakość życia? Czy chcesz być podobny/-a/ do ogromnej rzeszy szarych, anonimowych konsumentów, kupujących witaminy, minerały i suplementy według reguł, jakie narzucają im twórcy reklam, promocji i producenci zainteresowani wyłącznie zyskiem, czy też NAPRAWDĘ zależy Ci na dostarczaniu swojemu organizmowi tego, co autentycznie najlepsze i co jest mu faktycznie potrzebne? Dzięki publikacji dowiesz się m.in.:
  

Czytaj Więcej…

 


choroby cywilizacyjne152x200

Dr Jacek Roik Lekarz Roku 2005.

W tej świetnej publikacji dzięki wieloletniemu doświadczeniu w leczeniu chorób znajdziesz proste sposoby na poradzenie sobie z wieloma dolegliwościami dręczącymi nas na co dzień, ale również jak poczynić niewielkie zmiany w życiu aby ustrzec się poważnych schorzeń w przyszłości. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia praktycznego oraz zobacz, że w wielu przypadkach możesz uchronić się przed długimi kolejkami do lekarza.

  
Czytaj Więcej…


https://retrokitchenappliances.net/