Akcja Charytatywna Dla Jacka

/Akcja Charytatywna Dla Jacka
Akcja Charytatywna Dla Jacka 2016-12-15T20:54:06+00:00

akcja dla jacka FB

 

Akcja na Facebook`u dobiegła końca, lecz wsparcie jest potrzebne nadal, podzielcie się tą stroną z znajomymi. Sekret polega na tym, że każde najmniejsze dobre działanie wraca do nas z zdwojoną mocą.

 

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w akcji pomocy Jackowi choremu na Stwardnienie Rozsiane wspieranemu przez Fundacje na Rzecz Chorych na SM im. Bł. Anieli Salawy. UDOSTĘPNIJ poniżej aby pomóc Jackowi w walce z chorobą.

Stwardnienie rozsiane (SM), na które choruję, ma charakter postępujący. Pomimo tego, staram się nie poddawać i żyć normalnie na tyle, na ile jest to możliwe. Jestem pod stałą opieką zarówno lekarską jak i rehabilitacyjną. Do tej pory, nie udało się opracować leku, który wyleczyłby SM.

Istnieją tylko sposoby leczenia, które mogą chorobę zahamować przez zmniejszenie częstotliwości i siły rzutów oraz wpłynąć na złagodzenie objawów. SM jest chorobą układu odpornościowego. Oznacza to, że układ immunologiczny, błędnie rozpoznaje komórki nerwowe, jako ciała obce i zaczyna je zwalczać, co powoduje uszkodzenia systemu nerwowego. W zależności od rodzaju, tempa i umiejscowienia takich uszkodzeń, choroba przebiega na rożne sposoby.

Typowe objawy SM to niedowłady, zaburzenia czucia i wzroku, problemy z utrzymaniem równowagi i koordynacją ruchów, zaburzenia napięcia mięśniowego, męczliwość, zaburzenia mowy. W większości przypadków, choroba prowadzi do trwałego kalectwa.

Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie i przesłanie go na konto fundacji, która pomaga mi w finansowaniu leczenia, rehabilitacji i sprzętu rehabilitacyjnego.

Aby przekazać wybraną kwotę wystarczy dokonać wpłaty przelewem na konto nr: 43 1020 2892 0000 5102 0186 7076 Fundacji na Rzecz Chorych na SM im. Bł. Anieli Salawy http://www.fundacja-sm.hpark.pl koniecznie z dopiskiem : „Jacek Malaca” na który wyślemy nagrody oraz domówimy szczegóły.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY! Pomóż Jackowi !

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA OKAZANĄ POMOC! POZDRAWIAM JACEK MALACA.

Potrzebujesz więcej informacji napisz e-mail: dlajacka@zdrowienazielono.pl

https://retrokitchenappliances.net/